Sprzątanie świata 2021

„SPRZĄTAMY ŚWIAT”czyli o tym jak uczniowie świetlicy sprzątali okolice naszej „szesnastki”.

Jak każdego roku we wrześniu w ramach ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata” wychowawcy świetlicy szkolnej  wraz z uczniami klasy 3b i 3c zorganizowali wyjście w celu porządkowania  terenu wokół naszej szkoły. Wszyscy zaopatrzeni w rękawiczki ochronne i worki na śmieci, po uprzedniej pogadance na temat ekologii i dbania o środowisko naturalne, pozbierali to co bezmyślnie pozostawili inni czyli folie, butelki, papiery.
Po skończonej pracy trzecioklasiści wykonali prace plastyczne pt. „Sprzątamy świat”.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content