Sprzątanie świata 2021

„SPRZĄTAMY ŚWIAT”czyli o tym jak uczniowie świetlicy sprzątali okolice naszej „szesnastki”.

Jak każdego roku we wrześniu w ramach ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata” wychowawcy świetlicy szkolnej  wraz z uczniami klasy 3b i 3c zorganizowali wyjście w celu porządkowania  terenu wokół naszej szkoły. Wszyscy zaopatrzeni w rękawiczki ochronne i worki na śmieci, po uprzedniej pogadance na temat ekologii i dbania o środowisko naturalne, pozbierali to co bezmyślnie pozostawili inni czyli folie, butelki, papiery.
Po skończonej pracy trzecioklasiści wykonali prace plastyczne pt. „Sprzątamy świat”.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content