sprzątanie świata

Sprzątania świata c.d.

W trzeci weekend września jak co roku uczniowie klas I-III SP nr 16 wzięli udział w akcji Sprzątanie świata „. Oczywiście nie udało nam się posprzątać całego świata, ale ten najbliższy jak najbardziej. Dzieci wysłuchały najpierw instrukcji swoich wychowawców jakie śmieci mają zbierać i jak to robić, aby zachować bezpieczeństwo. Następnie zaopatrzone w rękawice ochronne i worki na śmieci ruszyły do akcji. Posprzątały teren w ogrodzeniu szkoły i poza nią. Mamy nadzieję, że nasz najbliższy świat będzie przez jakiś czas piękniejszy, tego życzymy sobie i wszystkim uczniom a także dorosłym.

I. Gawczyńska – Bacza 

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content