Świat przedstawiony do pudła!

Co może zmieścić się na pudełku? Cały świat. Dodam, że świat przedstawiony lektury.

Każdy z kartonowych boków odpowiada jednemu wybranemu tematowi. Uczniowie podczas pracy nad „Sposobem na Alcybiadesa” musieli zmierzyć się z czasem i miejscem akcji, bohaterami, najważniejszymi wydarzeniami, oczekiwaniami Ósmej Legii i efektem ich działań. Do tego dodana została praca zespołowa, a więc dzielenie się obowiązkami i wzajemne uczenie się od siebie, a także notatka graficzna oraz umiejętność opowiadania o tekście na podstawie grafiki.

Zadanie nie było łatwe, ale uczniowie nawet nie zauważyli, że samodzielnie omówili całą lekturę.

Cóż…, na każdego są sposoby.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content