Świat przedstawiony do pudła!

Co może zmieścić się na pudełku? Cały świat. Dodam, że świat przedstawiony lektury.

Każdy z kartonowych boków odpowiada jednemu wybranemu tematowi. Uczniowie podczas pracy nad „Sposobem na Alcybiadesa” musieli zmierzyć się z czasem i miejscem akcji, bohaterami, najważniejszymi wydarzeniami, oczekiwaniami Ósmej Legii i efektem ich działań. Do tego dodana została praca zespołowa, a więc dzielenie się obowiązkami i wzajemne uczenie się od siebie, a także notatka graficzna oraz umiejętność opowiadania o tekście na podstawie grafiki.

Zadanie nie było łatwe, ale uczniowie nawet nie zauważyli, że samodzielnie omówili całą lekturę.

Cóż…, na każdego są sposoby.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content