Upominki dla domu dziecka

Świąteczna zbiórka dla wychowanków Domów Dziecka

Samorząd Uczniowski przeprowadził kolejną akcję charytatywną, odpowiadając na apel naszej byłej uczennicy – Joanny Małagowskiej, która już po raz drugi organizuje dużą zbiórkę prezentów mikołajkowych dla wychowanków Domów Dziecka.  Jest nam niezmiernie miło przekazać, że pomimo tak krótkiego czasu udało się zebrać naprawdę imponującą ilość kosmetyków i słodyczy, choć i zdarzyły się „ większe” upominki w postaci pościeli i kocyków. Ogromnie cieszy taki ogrom zaangażowania ;-))) Szczególne podziękowania należą się rodzicom z klasy 3a, którzy pozyskali kilkanaście cudownych zestawów kosmetyków renomowanej firmy, ale też zebrali największą ilość upominków. Tuż za 3a byli nasi najmłodsi uczniowie – klasa 1a. Wielkie brawa!!!

Bardzo dziękujemy za Wasze dobre serca i gotowość pomocy tym, którzy mają nieco mniej powodów do uśmiechu. Jesteśmy przekonani, że Wasze prezenty sprawią im dużo radości w tym świątecznym czasie.

                                                Zdrowych i rodzinnych świąt życzy SU.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content