Światowy Dzień Drzewa

10 października klasa 2b wybrała się do parku. Celem wycieczki było nie tylko poszukiwanie darów jesieni ale również uczczenie obchodzonego właśnie w ten dzień Światowego Dnia Drzewa. Dzieci obserwowały piękne kolory liści na koronach drzew a później po powrocie do szkoły malowały upatrzone drzewa na kartkach za pomocą farb. Podczas spaceru uczniowie wzięli również udział w akcji sprzątania świata. Wyposażeni w rękawiczki i worek z entuzjazmem przemierzali parkowe alejki w poszukiwaniu śmieci. Nie mogło oczywiście zabraknąć „najważniejszego” punktu wizyty w parku – placu zabaw. Po wesołych zabawach dzieci zmęczone ale uśmiechnięte powróciły do szkoły nadal obserwując otaczającą je przyrodę.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content