Światowy Dzień Drzewa

10 października klasa 2b wybrała się do parku. Celem wycieczki było nie tylko poszukiwanie darów jesieni ale również uczczenie obchodzonego właśnie w ten dzień Światowego Dnia Drzewa. Dzieci obserwowały piękne kolory liści na koronach drzew a później po powrocie do szkoły malowały upatrzone drzewa na kartkach za pomocą farb. Podczas spaceru uczniowie wzięli również udział w akcji sprzątania świata. Wyposażeni w rękawiczki i worek z entuzjazmem przemierzali parkowe alejki w poszukiwaniu śmieci. Nie mogło oczywiście zabraknąć „najważniejszego” punktu wizyty w parku – placu zabaw. Po wesołych zabawach dzieci zmęczone ale uśmiechnięte powróciły do szkoły nadal obserwując otaczającą je przyrodę.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content