Liczba Pi - plakat

Święto liczby Pi – konkurs

Dnia 14 marca obchodzimy Światowy Dzień Liczby Pi. Z tej okazji uczniowie koła matematycznego klasy 6A, 6B i 6D zapraszają serdecznie wszystkich uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w dwóch konkursach: LITERACKIM i PLASTYCZNYM na temat liczby Pi . Czekamy na wasze autorskie, ciekawe i dowcipne wierszyki, które innym uczniom pozwolą liczbę π poznać bliżej. Prace plastyczne należy wykonać samodzielnie dowolną techniką w formacie A4 lub większym. Swoje dzieła prosimy składać do pudełka z symbolem liczby Pi przy szkolnej portierni do 10 marca 2021r. Na odwrocie każdej pracy prosimy o umieszczenie danych autora: imię, nazwisko oraz klasę. Prace plastyczne wykonane techniką komputerową w dowolnym programie graficznym prosimy przesyłać na adres: przemysl16@gmail.com. W treści maila należy podać dane autora.

Zapraszamy!!!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content