Mikołaki w 3A

Święty Mikołaj i małe dzieła sztuki…

Zastanawialiście się dlaczego Święty Mikołaj odwiedza nas właśnie w grudniu? Wiecie, może w jaki sposób temu sympatycznemu jegomościowi udaje się na czas dotrzeć do naszych domów i szkół?

Klasa 3a, nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi na powyższe pytania, ale potrafi cieszyć się z otrzymanych prezentów i doceniać możliwość wspólnego celebrowania tych wyjątkowych chwil. Święty swym prezentem idealnie trafił do gustu naszego zespołu,  dobrze wiedział, że pisaki do ceramiki w rękach dziewczynek i chłopców zamienią każdy zwyczajny, biały kubek  w arcydzieło, a  klasę w niewielką manufakturę. My – wychowawczynie zastanawiamy się czy dzieła młodych artystów nie dorównają w przyszłości renomie takich pracowni jak: Ćmielów, Bolesławiec czy Chodzież? Któż to wie…

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content