„Szkoła do Hymnu”

Dnia 8 listopada 2019 r. punktualnie o godzinie 11.11 uczniowie naszej szkoły odświętnie ubrani wspólnie zaśpiewali polski Hymn Narodowy. Rozpoczęli w ten sposób świętowanie 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza szkoła już po raz drugi przystąpiła do ogólnopolskiej akcji śpiewania Mazurka Dąbrowskiego w „Dniu dla Niepodległej”. Kiedy wybrzmiały ostatnie dźwięki polskiego hymnu wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu solistów, które przybliżyły nam tematykę listopadowego święta Odzyskania Niepodległości.

Nagrania możemy obejrzeć na stronie: https://youtu.be/hWeIOopRcak

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content