Szkolne Zawody Gimnastyczne

W dniu 23.03.2023 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnych Zawodów Gimnastycznych. W zawodach wzięło udział czterdziestu sześciu uczniów. Gimnastyka jest bardzo ważną dyscypliną podczas lekcji wychowania fizycznego. Ogólnorozwojowe ćwiczenia gimnastyczne korzystnie wpływają na prawidłową sylwetkę oraz dobrze przygotowują do lepszej nauki innych dyscyplin sportowych. Zawody zostały przeprowadzone w następujących konkurencjach:

  1. Ćwiczenia wolne na ścieżce
  2. Ćwiczenia równoważne na ławce
  3. Ćwiczenia na drążku.
  4. Skok przez kozła

Uczestnikom zawodów gratulujemy udanych występów. Pozostałych uczniów zachęcamy do spróbowania swoich sił podczas kolejnych zawodów w następnym roku.

Film z zawodów

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content