zawody w bocce

Szkolne Zawody w Bocce

24 listopada 2021 r. odbyły się w naszej szkole Szkolne Zawody w Bocce. Bocce to ciekawa gra integracyjna wymagająca koncentracji i precyzji. W SP nr 16 już od wielu lat nasi uczniowie podczas lekcji wychowania fizycznego doskonalą swoje umiejętności w tej dyscyplinie.

W dzisiejszych zawodach wzięło udział trzydziestu dwóch uczniów klas 4, 5, 7 i 8. Uczestnicy zawodów wykazali się dużym zaangażowaniem w czasie sportowej rywalizacji. Największe emocje towarzyszyły klasom najmłodszym. Wszystkim uczniom gratulujemy sportowej postawy !!!

Oto wyniki zawodów:

I kategoria wiekowa klasy 4 – 6:

1 miejsce, kl. 4 a (I)

2 miejsce, kl. 5 a (I)

3 miejsce, kl. 5 c

II kategoria wiekowa klasy 7 – 8:

1 miejsce, kl. 8 d (I)

2 miejsce, kl. 7 a

3 miejsce, kl. 8 d (II)

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content