Szkolny Turniej Strzelecki

W dniu 20 marca 2023 r. odbył się Szkolny Turniej Strzelecki. Honorowym Patronatem oraz sponsorem nagród był Dowódca 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej płk Daniel Błotko. W turnieju brały udział drużyny 3-osobowe z klas 5 – 8. Każdy z uczestników mógł oddać po 20 strzałów z karabinka pneumatycznego (odległość 10 m). Do oceny zaliczane było 10 strzałów. W turnieju uczestniczyło 49 uczniów naszej szkoły w klasyfikacji indywidualnej.

I miejsce – Michalina Sowa z kl. 6a

II miejsce – Igor Ziąber z kl. 8d

III miejsce – Wiktor Wikar z kl. 6d

Organizatorem zawodów był Pan Przemysław Gładki, wpółorganizatorami byli Pan Marek Kania, Pani Justyna Bajorska, Pani Renata Wojnicka – Wlazło, Pani Agnieszka Korzyńska – Haszczyn. Prowadzący strzelanie Pan Janusz Tyszecki. Na grupowym zdjęciu znajdują się również uczestnicy Szkolnych Zawodów Gimnastycznych (w dn. 23.03.2023r. ).

Uczestnikom Szkolnego Turnieju Strzeleckiego gratulujemy bardzo dobrych wyników i sportowej rywalizacji.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content