Erasmus+


 

Podsumowanie projektu "be-well@school.eu"

SP16 w Przemyślu

W latach 2016-2018 uczniowie  naszej szkoły mieli szansę uczestniczyć w projekcie "be-well@shool" w ramach programu Erasmus+, akcja 2. Projekt polegał na międzynarodowej współpracy placówek edukacyjnych  zajmujących się edukacją szkolną. Partnerami były szkoły z Włoch, Niemiec i Litwy. Podjęte działania miały za zadanie wprowadzenie zmian, innowacji i dobrych praktyk w celu zapewnienia wysokiej jakości kształcenia.

Spotkanie w Siauliai

W terminie 11-17 lutego 2018 odbyło się trzecie i zarazem ostatnie spotkanie młodzieży realizującej projekt be-well@school.eu w ramach programu Erasmus+. Litewskie gimnazjum Sauletekis w Szawle gościło młodzież i nauczycieli ze szkół partnerskich z Włoch, Niemiec oraz ośmiu uczniów klasy 2gc i 3gb naszej szkoły z nauczycielką języka angielskiego, panią Sylwią Kwiatkowską i nauczycielką techniki, panią Haliną Stachowicz.

Erasmus Plus - Esens

SP - 16

W poniedziałek 8 maja 2017 roku uczniowie Gimnazjum nr 4 w Przemyślu wraz z nauczycielkami – Katarzyną Babiak oraz Anetą Ligęzą przybyli do Esens w Dolnej Saksonii - siedmiotysięcznego miasteczka położonego nad Morzem Północnym, aby spotkać się tutaj z kolegami z włoskiej Piacenzy, litewskiego Szawle oraz gospodarzami i kontynuować pracę nad projektem Erasmus Plus bewell@school.

Spotkanie koordynatorów projektu Erasmus+ na Litwie

SP-16, ZSzOI

W dniach 14 – 16.03.2017 dwóch nauczycieli z gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu ( p. Aneta Ligęza-Kuśnierz i Joanna Baran) uczestniczyło w międzynarodowym spotkaniu koordynatorów projektu be-well@school.eu, który przy finansowym wsparciu unijnym  realizowany  jest w ramach programu Erasmus +  w szkołach z Polski (Gimnazjum nr 4), Niemiec, Litwy i Włoch.

Spotkanie koordynatorów projektu w ZSzOI

zszoi w przemyślu - sp16

Spotkanie koordynatorów projektu Erasmus+ w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu

be-4.0@school

zszoi w przemyślu - sp16

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu w roku szkolnym 2016/2017 przystąpił do realizacji projektu w ramach programu Erasmus+, który jest finansowany  z funduszy UE.

24 uczniów Gimnazjum Nr 4 w wieku od 14 do 16 lat uczestniczy w dwuletnim projekcie wspólnie ze swoimi rówieśnikami z Niemiec, Włoch i Litwy. Młodzież na spotkaniu w każdym kraju ma za zadanie opracować w grupach międzynarodowych jeden z czterech aspektów, które stanowią główny temat projektu - be-well@school.eu. Są to:

Subskrybuj RSS - Erasmus+