Tajemnice Kopca Tatarskiego – wycieczka klasy 4B

We wtorek, 16 września, uczniowie klasy IV B, wraz z wychowawczyniami: Jolantą Brachą i Agnieszką Korzyńską-Haszczyn wybrali się na wycieczkę terenową na Kopiec Tatarski. Zapraszamy do przeczytania relacji Zuzi Soból z wycieczki oraz do obejrzenia filmu.

16.09.2020 r. nasza klasa wybrała się na pieszą wycieczkę na Kopiec Tatarski. Przeszliśmy przez park oraz koło góry Trzech Krzyży aż do miejsca docelowego. Szliśmy około godziny. Gdy w końcu doszliśmy zwiedziliśmy amfiteatr, w którym odpoczywaliśmy. Następnie przez około 20 do 30 minut bawiliśmy się na placu zabaw. Potem przeszliśmy koło dębów pamięci do Kopca, z którego widać cały Przemyśl, Medykę i kawałek Ukrainy. Później zeszliśmy i poszliśmy wszyscy na Tor Saneczkowy (Największa Atrakcja!) i zjeżdżaliśmy wszyscy po 2 razy. Niestety po zjazdach musieliśmy już wracać. Schodziliśmy koło fontanny i dalej przez park. Koło kładki poszliśmy jeszcze na lody i w końcu wróciliśmy pod szkołę, a potem rozeszliśmy się do domów.

TO BYŁ EXTRA DZIEŃ!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content