Walentynki 2022 A

Tańce, hulanka, ale nie swawola…

Zabawa karnawałowo – walentynkowa w klasie 3A od razu nabrała swoistego charakteru i wyrazu. Życie w naszej klasie nie jest monotonne, oprócz tańców, śpiewów, pojedynku na choreografię, mieliśmy okazję, by pobawić się  w kalambury. Zajadaliśmy się słodkościami, rozwiązywaliśmy matematyczny quiz, a w międzyczasie robiliśmy w fotoramce zabawne zdjęcia.

 Być może hałasy dobiegające z naszej klasy miały obudzić wiosnę… Być może zorganizowaliśmy zabawy i tańce, aby nacieszyć się swoim towarzystwem… Jednego jesteśmy pewni  – byliśmy najlepiej bawiącą się klasą 3A w naszej szkole, a być może i  w mieście…

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content