Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Wakacyjny czas szybko minął i niepostrzeżenie nadszedł pierwszy dzień szkoły.
W tym roku uroczyste rozpoczęcie przypadło na poniedziałek 4 września. Zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły pierwsi powitali szkołę po wakacjach o godz. 9:00  uczniowie klas I-III.
Najmłodsi przedstawiciele szkolnej społeczności – pierwszaki w otoczeniu rodziców z zainteresowaniem przyglądali się szkole, nowym koleżankom, kolegom, nauczycielom i słuchali powitania Pana Dyrektora, a następnie udali się ze swoimi Paniami do przydzielonych im sal.

Godzinę później rozpoczęło się otwarcie roku szkolnego dla klas IV-VIII. Zgromadzeni przed wejściem do szkoły, od strony boiska, uczniowie jeszcze w wakacyjnym nastroju wysłuchali słów Pana Dyrektora, który powitał ich gorąco i serdecznie, życząc wytrwałości w pracy i powodzenia w nadchodzącym roku. Podobne życzenia pomyślności i dobrych wyników
w nauce złożył uczniom Przewodniczący Rady Rodziców. Potem uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do swoich sal lekcyjnych, w których przywitali się bardziej kameralnie, otrzymali informacje o planie lekcji i pierwszy, uroczysty dzień szkoły zakończył się.

Od jutra nauka, byle do wakacji …

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content