UWAGA, UWAGA! DZIÓB – DZIÓBA ODNALEZIONY!!!

„Czy ktoś widział Dziób- Dzióba?” – to pytanie przez kilka ostatnich tygodni nie schodziło z ust uczniów klas I-III. Wszyscy zastanawiali się – jak wygląda Dziób- Dziób? Czy jest mały, a może duży, czy ma wielki dziób, a może malutki, czy pokryty jest piórami, a może gustuje w kolorowych kubraczkach? Uroczyście oznajmiamy, że czas główkowania, dywagacji i  dociekania wreszcie zakończony. 

Pięcioosobowe jury namierzyło ptaszka…  Wśród 39 fantastycznych prac wyróżniono aż 10, a zdobywcy nagród to: 

KLASY I

  • Janicka Antonina I miejsce
  • Barszczak Milena II miejsce
  • Gąsior Ida , Klimecka Dominika III miejsce

KLASY II

  • Defoe Adela I miejsce
  • Gierczuk Nikola II miejsce
  • Kalita Hanna III miejsce

KLASY III

  • Piotrowska Aleksandra I miejsce
  • Kubala Wiktoria II miejsce
  • Siwik Maciej III miejsce

Wszystkim biorącym udział w konkursie plastycznym pt. „Czy ktoś widział Dziób- Dzióba?” serdecznie  gratulujemy. Cieszymy się, że tworząc prace wychodzicie poza schematy, że jesteście kreatywni, macie świeże pomysły i sporo fantazji…

Za każdą z 39 prac, za każdym zabawnym „Dziób- Dzióbem”– kryje się przebojowość i awangardowość młodego twórcy, tak więc w kategorii INNOWACYJNOŚĆ – wszyscy zajęliście miejsce I. Brawo – tak trzymać!

Organizatorzy: K.B. i M.M.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content