V Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Urszuli Kozłowskiej „Tęczowe rymy”

W dniu 15 maja w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbył się V Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Urszuli Kozłowskiej „Tęczowe rymy”. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Oliwia Cecholnik (2b), Milena Świeży (2c) i Zofia Kowalik (2c). Celem konkursu było popularyzowanie polskiej literatury dla dzieci, rozwijanie dziecięcych zainteresowań czytelniczych, upowszechnianie kultury żywego słowa i kształcenie nawyku pięknego mówienia. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, uczestników ok. 60, więc tym bardziej cieszymy się z osiągniętych wyników. Zosia Kowalik otrzymała wyróżnienie natomiast Milena Świeży nagrodę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content