Warsztaty teatralno – plastyczne

18 października uczniowie klasy 2b uczestniczyli w warsztatach teatralno-plastycznych w Przemyskiej Bibliotece Publicznej. W trakcie zajęć dzieci odwiedziły pracownię dekoratorską i galerię „Labirynt” gdzie obejrzały prace przemyskiego artysty Henryka Lasko. Pan Henryk pokazał uczniom własnoręcznie wykonane kukiełki i zaprosił ich do udziału w spektaklu pt. „Czerwony Kapturek”, w którym to one mogły odegrać sceny za pomocą rekwizytów. Zwieńczeniem wizyty były warsztaty plastyczne. Uczniowie poznali technikę malowania akwarelami i wykonali rysunki do obejrzanego przedstawienia. Dziękujemy Panu Henrykowi za niezwykle pouczające i cenne doświadczenie.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content