Andrzejki w 3a

Wróżby, marzenia, plany i klasa 3a

Czy lubisz marzyć? Czy zastanawiasz się czasem co przyniesie nowy dzień? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi – TAK, to znak, że potrafisz odczytać tkwiące w uczniach klasy 3a emocje, że lubisz dobrą zabawę i tak jak my – szanujesz tradycje i obrzędy ludowe.  Jesteśmy nietypową grupą, potrafimy salę lekcyjną przekształcić w krainę marzeń i fantazji, potrafimy  przemienić uczennice w klasowe wróżki, a z osób „podpierających” na zabawie ściany – wydobywamy talent godny programu „You Can Dance”. Nauczyliśmy się marzenia zamieniać w rzeczywistość. Nauczyliśmy się delikatne głosy, uzdolnionych wokalnie dziewczynek, przekształcić w gwiazdy programu „Mam Talent”… Nie pytając nikogo o zgodę potrafimy oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat fantazji i magii ( choć z powrotami do realnego świata bywa nieco trudniej).  Andrzejkowe wróżby, taniec, muzyka, śpiew i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców, zostaną w naszych wspomnieniach na długie miesiąc,  a może i lata…

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content