„Wszystkie śmieci są nasze”

Już po raz 29 Fundacja Nasza Ziemia ogłosiła akcję Sprzątanie Świata, w tym roku pod hasłem 'Wszystkie śmieci są nasze”. Tradycyjnie uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli w niej udział. A wyzwaniem stała się niesprzyjająca deszczowa aura, która bardzo sprzątanie świata utrudniała. Niektóre klasy zaczęły sprzątanie już w czwartek przed trzecim weekendem września, a inne kończyły w ostatnim tygodniu miesiąca. Ale dzięki temu kolejne klasy sprzątały to, co zostało zaśmiecone po wcześniejszym sprzątaniu, więc nasz najbliższy świat był dłużej czystszy. Zachęcamy wszystkich małych i dużych do dbania o nasze środowisko nie tylko okazjonalnie, ale przez cały rok.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content