Wycieczka 3b

7 czerwca cała klasa 3b wyruszyła  na niezapomnianą wycieczkę szkolną.

Pierwszym punktem wycieczki był Rzeszów, a dokładnie fabryka czekolady M. Pelczar. Uczniowie poznali tam historię czekolady, firmy M. Pelczar oraz produkcję czekolady od ziarna do tabliczki. Nie zabrakło degustacji czekolady oraz produkcji własnych tabliczek czekolady i lizaków czekoladowych. MNIAMMM!

Po tych słodkich atrakcjach przejechaliśmy do Siedliska Janczar w Pstrągowej.
Miejsca, w którym nie sposób się nudzić. Zlokalizowanego w malowniczym województwie podkarpackim na obszarze Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, potocznie nazywanego „Małymi Bieszczadami”. A to wszystko zaledwie 20 kilometrów od Rzeszowa…….Po zakwaterowaniu  i obiedzie czekała na nas moc atrakcji: przejazd bryczkami, zabawy na dmuchańcach, pieczenie pizzy, ognisko, dyskoteka i sen:)…….
A od rana po śniadaniu: indywidualna przejażdżka konna i przejazd do Ranczo Pstrągowa. Tam czekały na nas kolejne atrakcje: pieczenie proziaków, karmienie zwierząt w Mini Zoo, spływy pontonowe, park linowy, letni kulig na saniach z kołami, wizyta w indiańskim namiocie Tipi. Czego chcieć więcej?

Atrakcji moc!!!!

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content