Wycieczka klas 1 po Przemyślu kolejką

Wycieczka klas młodszych SP 16

10 września wszystkie klasy 1-3 naszej szkoły miały cudowną wycieczkę – przejażdżka Kolejką Turystyczną Przemyśl przez miasto aż na Kopiec Tatarski. Letnia pogoda dopisała, więc wszyscy poczuli się jak na wakacjach. Po drodze mijaliśmy kolejne ulice naszego pięknego miasta, wzbudzaliśmy entuzjazm przechodniów, którzy pozdrawiali nas. Dzieci tym bardziej ochoczo odwdzięczały się również pozdrowieniami. Największą radość okazały pierwszaczki – z kl. 1a, 1b i 1c. Pierwsze dni pobytu w szkole za nimi, a tu taka niespodzianka!

Na Kopcu Tatarskim był przystanek. Zwiedzaliśmy wzniesienie spacerując pobliskimi dróżkami. A potem … powrót do szkoły. Wycieczka cudowna!

Vulcan Nabor
Deklaracja dostępności
baner Nasze orlątko
Skip to content