Wycieczka klasy 2c

6 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 2c pojechali na wycieczkę do Kompleksu Turystycznego w Brzezówce koło Kolbuszowej. Najpierw zwiedzili Park Historyczny. Spacerując alejkami podziwiali figury dinozaurów i indiański namiot tipi. Później skorzystali z wielu atrakcji i urządzeń dostępnych w Parku Rozrywki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, park linowy, trampoliny, basen z łódeczkami, kule wodne, minigolf. Kto miał ochotę, mógł  sobie kupić pyszne lody, frytki, napoje i oczywiście pamiątki. Pogoda dopisywała, więc wszyscy świetnie się bawili. Zmęczeni długim pobytem w Brzezówce, ale zadowoleni z wycieczki, uczniowie wrócili późnym popołudniem do Przemyśla.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content