Wycieczka klasy 8 B

W dniu 14 kwietnia 2023 roku odbyła się wycieczka klasy 8 B oraz kilku dziewcząt z klas ósmych do Krakowa- Auschwitz – Birkenau – Kraków – Przemyśl.Wycieczka zaczęła się o godzinie 6:30 spod naszej szkoły w kierunku Krakowa . Tam o godzinie 10 byliśmy już przeszkoleni i gotowi do zabawy. Spędziliśmy godzinę na skakaniu i zabawie w różnej formie aktywności fizycznej w Parku trampolin. Czas bardzo szybko minął i w drogę do Oświęcimia. W czasie drogi, oczywiście kupowanie smakołyków w sklepach.13:45 wejście z przewodnikiem do obozu zagłady Auschwitz – Birkenau .W wielkim skupieniu i ciszy, młodzież wysłuchała o ogromie zła jakie człowiek , człowiekowi zgotował .Był to czas zadumy i refleksji, ale na wycieczce nie może też zabraknąć elementów zabawy.18:00 – wejście na laserowy paintball.Istne szaleństwo , wszyscy zadowoleni, zmęczeni wracają do domu Kolejna wycieczka klasowa 8 B dobiegła końca. Opiekun Rafał Kupecki i Agnieszka Barket.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content