Wyniki rekrutacji 2019/20

 

Jesteśmy w trakcie tworzenia list zakwalifikowanych na zajęcia projektowe-oto pierwsze listy zakwalifikowanych. Pozostałe zajęcia będą się pojawiać sukcesywnie w najbliższych dniach.

Listy zakwalifikowanych są również wywieszane przed biurem projektu- naprzeciwko sekretariatu szkoły.

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy -sekcja fizyki

 

Imię              Nazwisko        Klasa                        Pkt.     Decyzja

                                                                                  

Wiktor              Kocyło                   Klasa 8A           4                  zakwalifikowany

Lilianna            Kościółko               Klasa 7B           3                  zakwalifikowany

Oliwia               Kowalska              Klasa 7B           3                  zakwalifikowany

Emilia                Maszczak            Klasa 8A           3                  zakwalifikowany

Maria                Nazimek               Klasa 7B           3                  zakwalifikowany

Paulina             Żaczek                   Klasa 7B           3                  zakwalifikowany

Szymon           Rakicki                   Klasa 8A           2                  zakwalifikowany

Michał              Tenus                     Klasa 8A           2                  zakwalifikowany

Krystian           Błaszczyszyn        Klasa 8C           2                  l.rezerwowa

Adam               Bosacki                 Klasa 8B           2                  l.rezerwowa

Miłosz              Kocyło                   Klasa 6C           2                  l.rezerwowa

Patryk              Kuszyński             Klasa 8C           2                  l.rezerwowa

Magdalena     Więckowska        Klasa 8A           2                  l.rezerwowa

Anna                 Barszczak              Klasa 7A           0                  l.rezerwowa

Marcelina       Fudali                     Klasa 7A           0                  l.rezerwowa

Magdalena     Gajda                     Klasa 8A           0                  l.rezerwowa

Sandra             Kaczmarska         Klasa 7A           0                  l.rezerwowa

Alan                  Kawiński               Klasa 7A           0                  l.rezerwowa

Aleksander    Kitela                      Klasa 8C           0                  l.rezerwowa

Natalia             Krygowska           Klasa 7B           0                  l.rezerwowa

Piotr                  Kuraś                 Klasa 7B           0                  l.rezerwowa

Hubert             Milanowski            Klasa 8C           0                  l.rezerwowa

Laura                Pałys                     Klasa 6C           0                  l.rezerwowa

Julia                   Pinkowicz             Klasa 7B           0                  l.rezerwowa

Justyna            Piotrowska             Klasa 7A           0                  l.rezerwowa

Jakub                Rygiel                     Klasa 8A           0                  l.rezerwowa

Iga                     Siedlewicz            Klasa 8C           0                  l.rezerwowa

Grzegorz         Sikora                     Klasa 7B           0                  l.rezerwowa

Damian            Sobol                      Klasa 8A           0                  l.rezerwowa

Natalia             Sura                        Klasa 8C           0                  l.rezerwowa

Julia                   Szczurko               Klasa 7B           0                  l.rezerwowa

Patryk              Waciak                   Klasa 6D           0                  l.rezerwowa

Malwina          Żurawska                 Klasa 7B           0                  l.rezerwowa

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach: Nauka czy zabawa? A może jedno
i drugie ?

 

Imię              Nazwisko       Klasa              Pkt.                 Decyzja

                                                                                 

Wiktor              Grzegorzak            Klasa 1C           3                  zakwalifikowany

Oliwia                Karut                     Klasa 1A           3                  zakwalifikowany

Michalina         Kazimierz               Klasa 1C           3                  zakwalifikowany

Milena              Misiak                   klasa 3D           3                  zakwalifikowany

Julia                   Pakuła                   Klasa 2B           3                  zakwalifikowany

Emilia                Perucka                Klasa 1A           3                  zakwalifikowany

Julia                   Piorun                   Klasa 1C           3                  zakwalifikowany

Miłosz               Rusin                     Klasa 1C           3                  zakwalifikowany

Filip                    Sienkiewicz          Klasa 1A           3                  zakwalifikowany

Michał              Sochran                 Klasa 1A           3                  zakwalifikowany

Milena              Tomas                    Klasa 1A           3                  zakwalifikowany

Emilia                Wnuk                    klasa 3D           3                  zakwalifikowany

Zofia                  Zarańska               Klasa 2B           3                  zakwalifikowany

Maksymilian        Bajda                     Klasa 1B           2                  zakwalifikowany

Sandra              Charatonik             Klasa 1A           2                  zakwalifikowany

Nina                   Siwak                     Klasa 1A           2                  zakwalifikowany

Zuzanna           Hnatyk                    klasa 3D           2                  l. rezerwowa

Filip                    Klimko                   Klasa 1C           2                  l. rezerwowa

Szymon            Maciaszek             Klasa 4A           2                  l. rezerwowa

Zuzanna           Soból                     klasa 3B            2                  l. rezerwowa

Julia                   Bartnik                  klasa 3B            0                  l. rezerwowa

Jakub                Błażkowski            Klasa 1C           0                  l. rezerwowa

Weronika        Kowalska               Klasa 2C           0                  l. rezerwowa

Mateusz          Królikiewicz           Klasa 4A           0                  l. rezerwowa

Adrianna          Kurhan                  klasa 3A           0                  l. rezerwowa

Kacper              Olejarz                  klasa 3C            0                  l. rezerwowa

Estera               Pich                        Klasa 2C           0                  l. rezerwowa

Emilia                Sałata                    klasa 3C            0                  l. rezerwowa

Wiktoria           Walaszek               Klasa 2C           0                  l. rezerwowa

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy -sekcja biologii

 

Imię              Nazwisko       Klasa      Pkt.             Decyzja

                                                                                

Kornelia           Michta                Klasa 5A           5                  zakwalifikowany

Emilia                Pudlik                  Klasa 5C           5                  zakwalifikowany

Natalia             Krupa                   Klasa 5A           3                  zakwalifikowany

Milena             Ryzner                 Klasa 5C           3                  zakwalifikowany

Mateusz          Siwik                    Klasa 5A           3                  zakwalifikowany

Wiktoria          Wojnicka-Wlazło  Klasa 5A      3                  zakwalifikowany

Aleksandra     Zajdel                  Klasa 5A           3                  zakwalifikowany

Artur                 Zając                Klasa 6B           3                  zakwalifikowany

Franciszek      Bieńko                Klasa 5B           2                  l.rezerwowa

Adam               Bosacki               Klasa 8B           2                  l.rezerwowa

Anna                 Barszczak           Klasa 7A           0                  l.rezerwowa

Jakub                Błądziński          Klasa 5B           0                  l.rezerwowa

Maja                 Chludzińska       Klasa 5C           0                  l.rezerwowa

Bartosz            Głowacki            Klasa 6B           0                  l.rezerwowa

Gabriela          Gontarz              Klasa 5D           0                  l.rezerwowa

Allan                 Hamadyk           Klasa 6A           0                  l.rezerwowa

Dominik           Hawranek            Klasa 6D           3                  l.rezerwowa

Wiktor              Klimczak             Klasa 5A           3                  l.rezerwowa

Julia                   Prachowska      Klasa 5A           3                  l.rezerwowa

Jakub                Wnuk                  Klasa 5A           3                  l.rezerwowa

Miłosz              Kocyło                 Klasa 6C           2                  l.rezerwowa

Aleksandra     Kruła                     Klasa 6C           2                  l.rezerwowa

Wiktoria          Michałuszko         Klasa 6C           2                  l.rezerwowa

Łukasz              Siera                  Klasa 8A           2                  l.rezerwowa

Norbert           Sobiecki               Klasa 6D           2                  l.rezerwowa

Mikołaj            Tenus                  Klasa 5C           2                  l.rezerwowa

Wiktoria          Woch                   Klasa 6A           2                  l.rezerwowa

Martyna          Jabłecka              Klasa 5D           0                  l.rezerwowa

Wiktoria          Kowalska            Klasa 6C           0                  l.rezerwowa

 Marcel            Małogoski          Klasa 6B           0                  l.rezerwowa

Karolina           Orłoś                   Klasa 5D           0                  l.rezerwowa

Zbigniew         Pacławski            Klasa 5A           0                  l.rezerwowa

Wiktor              Pakuła                 Klasa 6C           0                  l.rezerwowa

Laura                Pałys                    Klasa 6C           0                  l.rezerwowa

Jakub                Rygiel                  Klasa 8A           0                  l.rezerwowa

Nicoletta         Sobiecka             Klasa 5D           0                  l.rezerwowa

Damian            Sobol                   Klasa 8A           0                  l.rezerwowa

Gabriela          Sochran               Klasa 6A           0                  l.rezerwowa

Nikola               Wolańczyk         Klasa 6C           0                  l.rezerwowa

Kamila              Zagrobelna         Klasa 5D           0                  l.rezerwowa

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w warsztatach dla uczniów
klas 4-8 SP „ Rozwijanie kompetencji społecznych- asertywność”

 

Imię             Nazwisko        Klasa           Pkt.         Decyzja

                                                                                 

Kamil           Hrysio              Klasa 4A      5             zakwalifikowany

Wiktor          Kocyło             Klasa 8A      4             zakwalifikowany

Oliwier         Czarnecki         Klasa 6C      3             zakwalifikowany

Karol            Dańko              Klasa 6C      3             zakwalifikowany

Oliwia           Górska             Klasa 6C      3             zakwalifikowany

Manuel         Inglot                Klasa 8C      3             zakwalifikowany

Jakub           Kielar               Klasa 5D      3             zakwalifikowany

Eryk             Kobos              Klasa 4A      3             zakwalifikowany

Martyna       Liput                 Klasa 4A      3             zakwalifikowany

Maja             Łeska               Klasa 4A      3             zakwalifikowany

Laura           Pałys                Klasa 6C      3             zakwalifikowany

Nikodem      Pałys                Klasa 5D      3             zakwalifikowany

Oskar           Szamota          Klasa 7A      3             zakwalifikowany

Gracjan        Kuczkowski     Klasa 5D      2             zakwalifikowany

Łukasz         Siera                Klasa 8A      2             zakwalifikowany

Anna            Zając                Klasa 5D      2             zakwalifikowany

Anna            Barszczak        Klasa 7A      0             rezerwowa

Jakub           Demkiewicz     Klasa 6D      0             rezerwowa

Marcelina     Fudali               Klasa 7A      0             rezerwowa

Radosław     Harań               Klasa 6D      0             rezerwowa

Alan             Kawiński          Klasa 7A      0             rezerwowa

Mateusz       Królikiewicz     Klasa 4A      0             rezerwowa

Wiktoria       Walkowska      Klasa 6C      0             rezerwowa

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach: Roboty w akcji

 

              IMIĘ                NAZWISKO   KLASA           PKT.   DECYZJA     

                                                                                                                             

             Karol            Rzeszutko        Klasa 4A      5             zakwalifikowany      

             Ireneusz       Broda               klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Kamil            Koralewicz       Klasa 2A      3             zakwalifikowany        

             Gabriela       Kowalik            klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Zuzanna       Bak                  klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Anna            Barszczak        Klasa 4A      3             zakwalifikowany        

             Bartłomiej     Buć                  Klasa 2B      3             zakwalifikowany        

             Natalia          Chomka           klasa 3D       3             zakwalifikowany        

             Brajan          Chrunik            Klasa 2B      3             zakwalifikowany        

             Hanna          Czekaj              klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Kacper         Gawlik              Klasa 2C      3             zakwalifikowany        

             Alicja            Gądek              Klasa 2C      3             zakwalifikowany        

             Mateusz       Hamryszczak    klasa 3C       3             zakwalifikowany        

             Antonina       Hrycko             klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Dawid           Kijanka             klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Aleksander   Kopeć              klasa 3D       3             zakwalifikowany        

             Konrad         Kowalik            klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Adam           Krochmal         klasa 3C       3             zakwalifikowany        

             Bartłomiej     Krych               klasa 3D       3             zakwalifikowany        

             Zuzanna       Kuc                  Klasa 2B      3             zakwalifikowany        

             Iga                Kurasz              Klasa 2C      3             zakwalifikowany        

             Magdalena   Kurasz              klasa 3B       3             zakwalifikowany        

             Adrianna      Kurhan             klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Miłosz           Kuszyński        Klasa 4A      3             zakwalifikowany        

             Gizela           Langenfeld-Ryniak  klasa 3A   3             zakwalifikowany               

             Miłosz           Lewicki             Klasa 2C      3             zakwalifikowany        

             Lilianna         Lisik                  klasa 3C       3             zakwalifikowany        

             Bartłomiej     Malinowski       klasa 3D       3             zakwalifikowany        

             Jakub           Michalik           Klasa 2A      3             zakwalifikowany        

             Sajmon        Modny              klasa 3B       3             zakwalifikowany        

             Klaudia         Nowak             Klasa 2C      3             zakwalifikowany        

             Otylia           Olszańska        klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Julia             Pakuła              Klasa 2B      3             zakwalifikowany        

             Karolina        Ratajczyk         klasa 3A       3             zakwalifikowany        

             Daniel           Sobiecki           Klasa 2A      3             zakwalifikowany        

             Michalina     Sowa                Klasa 2C      3             zakwalifikowany        

             Maria            Sulik                 klasa 3C       3             zakwalifikowany        

             Mateusz       Tomach           Klasa 2C      3             zakwalifikowany        

             Emilia           Wieszczek       Klasa 2B      3             zakwalifikowany        

             Michał          Wojnarowski    Klasa 3D      3             zakwalifikowany        

             Jan               Zaleszczyk       Klasa 2C      3             zakwalifikowany        

             Milena          Bieńko              klasa 3C       2             zakwalifikowany        

             Mikołaj         Buksa               Klasa 2A      2             zakwalifikowany        

             Zuzanna       Hnatyk             klasa 3D       2             zakwalifikowany        

             Patryk          Kałamarz         Klasa 2C      2             zakwalifikowany        

             Szymon       Maciaszek       Klasa 4A      2             zakwalifikowany        

             Kinga            Rzeszutko        Klasa 2C      2             zakwalifikowany        

             Wiktoria        Schulz              klasa 3A       2             zakwalifikowany        

             Miłosz           Kowal               Klasa 2C      0             l. rezerwowa                

             Julia             Mazur               klasa 3A       0             l. rezerwowa                

             Wiktor          Padiasek          klasa 3B       0             l. rezerwowa                

             Joanna         Repecka          klasa 3B       0               l. rezerwowa                                 

             Kornel          Skotny             klasa 3B       0             l. rezerwowa                

 

                                                                              

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych „Trening umiejętności społecznych”

 

             IMIĘ      NAZWISKO       KLASA           PKT.               DECYZJA     

                                                                                                                            

             Aleksander   Hrysio             Klasa 1A      3             zakwalifikowany      

             Kamil            Koralewicz      Klasa 2A      3             zakwalifikowany        

             Tomasz        Niżankowski   Klasa 2A      3             zakwalifikowany        

             Martyna       Ryzner            Klasa 7A      3             zakwalifikowany      

             Julia             Bartnik            klasa 3B       3             zakwalifikowany        

             Kornel          Skotny            klasa 3B       3             zakwalifikowany        

             Kacper         Olejarz            klasa 3C       0             l.rezerwowa             

 

                                                                     

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy-sekcja geografii

 

IMIĘ             NAZWISKO   KLASA           PKT.   DECYZJA

                                                                                  

Aleksandra Bluj                   Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Jakub           Błądziński         Klasa 5B      3              zakwalifikowany

Karol            Dańko              Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Bartosz        Głowacki          Klasa 6B      3              zakwalifikowany

Wiktor          Klimczak          Klasa 5A      3              zakwalifikowany

Laura           Pałys                Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Nicoletta      Sobiecka          Klasa 5D      3              zakwalifikowany

Wiktoria       Walkowska      Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Dominik       Hawranek        Klasa 6D      3              l. rezerwowa

Adam           Bosacki            Klasa 8B      2              l. rezerwowa

Anna            Barszczak        Klasa 7A      0              l. rezerwowa

Allan             Hamadyk         Klasa 6A      0              l. rezerwowa

Sandra         Kaczmarska    Klasa 7A      0              l. rezerwowa

Justyna        Piotrowska       Klasa 7A      0              l. rezerwowa

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach: Bajkowe potyczki szachowe

 

IMIĘ             NAZWISKO    KLASA           PKT.       DECYZJA

                                                                                  

Kacper         Gawlik              Klasa 2C      3              zakwalifikowany

Kamil           Koralewicz       Klasa 2A      3              zakwalifikowany

Weronika     Kowalska         Klasa 2C      3              zakwalifikowany

Iga                Kurasz              Klasa 2C      3              zakwalifikowany

Estera          Pich                  Klasa 2C      3              zakwalifikowany

Zuzanna       Rząsa               Klasa 2C      3              zakwalifikowany

Dawid          Łysik                Klasa 2B      2              zakwalifikowany

Kinga           Rzeszutko        Klasa 2C      2              zakwalifikowany

Gracjan        Kuczkowski     Klasa 5D      2              l. rezerwowa

Anna            Zając                Klasa 5D      2              l. rezerwowa

Michał          Zalcman           Klasa 4A      2              l. rezerwowa

Miłosz          Babiak              Klasa 5C      0              l. rezerwowa

Brajan          Chrunik            Klasa 2B      0              l. rezerwowa

Milena          Dziuba              Klasa 5C      0              l. rezerwowa

Paweł           Fudali               Klasa 4A      0              l. rezerwowa

Jakub           Gdula               klasa 5C       0              l. rezerwowa

Fabian          Groczuk           Klasa 2B      0              l. rezerwowa

Jakub           Hawranek        klasa 3C       0              l. rezerwowa

Michał          Jakielaszek      klasa 3C       0              l. rezerwowa

Oliwia           Kochman         Klasa 5B      0              l. rezerwowa

Mateusz       Królikiewicz      Klasa 4A      0              l. rezerwowa

Miłosz          Kuszyński        Klasa 4A      0              l. rezerwowa

Gizela          Langenfeld-Ryniak klasa 3A  0          l. rezerwowa

Nikodem      Pałys                Klasa 5D      0              l. rezerwowa

Nicoletta      Sobiecka          Klasa 5D      0              l. rezerwowa

Natalia         Świeży             Klasa 4A      0              l. rezerwowa

Rafał            Ulicki                Klasa 5C      0              l. rezerwowa

Zofia            Zarańska          Klasa 2B      0              l. rezerwowa

                                                                              

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych „ Mówię, myślę, jestem”

 

IMIĘ             NAZWISKO   KLASA           PKT.               DECYZJA

                                                                                   

Eryk                   Kobos                      Klasa 4A           5                  zakwalifikowany

Olaf                   Gałuszka                Klasa 8A           3                  zakwalifikowany

Oliwier             Kurasz                     Klasa 5A           3                  zakwalifikowany

Tymoteusz     Pich                          Klasa 4A           3                  zakwalifikowany

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy-sekcja przyrody klas 1 i 2 SP

 

IMIĘ             NAZWISKO             KLASA           PKT.               DECYZJA

                                                                                 

Szymon            Pelczarski             Klasa 2A           5                  zakwalifikowany

Dominika         Krupa                    Klasa 2A           3                  zakwalifikowany

Jakub                Michalik                Klasa 2A           3                  zakwalifikowany

Klaudia             Nowak                  Klasa 2C           3                  zakwalifikowany

Julia                   Pakuła                   Klasa 2B           3                  zakwalifikowany

Szymon            Pawlica                 Klasa 2B           3                  zakwalifikowany

Berenika          Rajtmajer            Klasa 2C           3                  zakwalifikowany

Wiktoria           Walaszek             Klasa 2C           3                  zakwalifikowany

Kamil                 Koralewicz           Klasa 2A           3                  l. rezerwowa

Maksymilian   Bajda                     Klasa 1B           2                  l. rezerwowa

Mikołaj             Buksa                    Klasa 2A           2                  l. rezerwowa

Sandra              Charatonik          Klasa 1A           2                  l. rezerwowa

Patryk               Kałamarz              Klasa 2C           2                  l. rezerwowa

Filip                    Klimko                   Klasa 1C           2                  l. rezerwowa

Kinga                 Rzeszutko            Klasa 2C           2                  l. rezerwowa

Wiktoria           Schulz                    klasa 3A           2                  l. rezerwowa

Jakub                Błażkowski          Klasa 1C           0                  l. rezerwowa

Piotr                  Burak                     Klasa 1C           0                  l. rezerwowa

Oliwia                Karut                     Klasa 1A           0                  l. rezerwowa

Michalina         Kazimierz             Klasa 1C           0                  l. rezerwowa

Weronika        Kowalska             Klasa 2C           0                  l. rezerwowa

Iga                      Kurasz               Klasa 2C           0                  l. rezerwowa

Miłosz               Lewicki                  Klasa 2C           0                  l. rezerwowa

Emilia                Perucka                Klasa 1A           0                  l. rezerwowa

Miłosz               Rusin                     Klasa 1C           0                  l. rezerwowa

Filip                    Sienkiewicz         Klasa 1A           0                  l. rezerwowa

Daniel               Sobiecki                Klasa 2A           0                  l. rezerwowa

Michał              Sochran                Klasa 1A           0                  l. rezerwowa

Dawid               Szmidt                   Klasa 1C           0                  l. rezerwowa

Milena              Tomas                   Klasa 1A           0                  l. rezerwowa

Aleksandra     Wywrot                Klasa 2C           0                  l. rezerwowa                                                      

 

                                                                     

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy -sekcja przyrody klas 3-4 SP

 

IMIĘ             NAZWISKO                KLASA           PKT.               DECYZJA

                                                                                   

Szymon           Buksa                      Klasa 4A           3                  zakwalifikowany

Hanna              Czekaj                     klasa 3A           3                  zakwalifikowany

Julia                   Gębalik                   Klasa 4A           3                  zakwalifikowany

Adrianna         Kurhan                     klasa 3A              3                   zakwalifikowany

Filip                   Płoszaj                    Klasa 4A           3                  zakwalifikowany

Maria                Sulik                         klasa 3C           3                  zakwalifikowany

Jakub                Winiarz                   klasa 3C           3                  zakwalifikowany

Zuzanna          Soból                       klasa 3B           2                  zakwalifikowany

Szymon           Maciaszek             Klasa 4A           2                  l.rezerwowa

Oskar                Szabaga               klasa 3D           2                  l.rezerwowa

Bartłomiej      Antochów             klasa 3C           0                  l.rezerwowa

Jakub                Hawranek              klasa 3C           0                  l.rezerwowa

Mateusz          Królikiewicz           Klasa 4A           0                  l.rezerwowa

Kacper             Olejarz                    klasa 3C           0                  l.rezerwowa

Emilia                Sałata                      klasa 3C           0                  l.rezerwowa

Gracjan            Szarek                     klasa 3D           0                  l.rezerwowa

 

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach Klubu Młodego Odkrywcy -sekcja chemii

 

IMIĘ             NAZWISKO   KLASA           PKT.               DECYZJA

                                                                                 

Kamila         Królik                Klasa 8C      5              zakwalifikowany

Magdalena   Bator                 Klasa 8C      3              zakwalifikowany

Aleksandra  Kopała              Klasa 8A      3              zakwalifikowany

Jakub           Rygiel               Klasa 8A      3              zakwalifikowany

Iga                Siedlewicz        Klasa 8C      3              zakwalifikowany

Damian        Sobol                Klasa 8A      3              zakwalifikowany

Natalia         Sura                  Klasa 8C      3              zakwalifikowany

Natalia         Zając                Klasa 8C      3              zakwalifikowany

Łukasz         Kisteczek          Klasa 7A      3              l.rezerwowa

Krystian       Błaszczyszyn   Klasa 8C      2              l.rezerwowa

Adam           Bosacki            Klasa 8B      2              l.rezerwowa

Miłosz          Kocyło              Klasa 6C      2              l.rezerwowa

Wiktoria       Michałuszko     Klasa 6C      2              l.rezerwowa

Szymon       Rakicki             Klasa 8A      2              l.rezerwowa

Łukasz         Siera                 Klasa 8A      2              l.rezerwowa

Norbert        Sobiecki           Klasa 6D      2              l.rezerwowa

Michał          Tenus               Klasa 8A      2              l.rezerwowa

Mikołaj         Tenus               Klasa 5C      2              l.rezerwowa

Zuzanna       Wiącek             Klasa 6D      2              l.rezerwowa

Anna            Barszczak        Klasa 7A      0              l.rezerwowa

Jakub           Demkiewicz     Klasa 6D      0              l.rezerwowa

Amelia         Hajduk              Klasa 6D      0              l.rezerwowa

Sandra         Kaczmarska     Klasa 7A      0              l.rezerwowa

Aleksander  Kitela                Klasa 8C      0              l.rezerwowa

Lilianna        Kościółko          Klasa 7B      0              l.rezerwowa

Emilia           Kościółko          Klasa 6D      0              l.rezerwowa

Natalia         Krygowska       Klasa 7B      0              l.rezerwowa

Kacper         Nowakowski     Klasa 8C      0              l.rezerwowa

Laura           Pałys                Klasa 6C      0              l.rezerwowa

Julia             Pinkowicz         Klasa 7B      0              l.rezerwowa

Justyna        Piotrowska       Klasa 7A      0              l.rezerwowa

Natalia         Pych                 Klasa 6D      0              l.rezerwowa

Grzegorz      Sikora               Klasa 7B      0              l.rezerwowa

Oskar           Szamota           Klasa 7A      0              l.rezerwowa

Nataniel       Szwedka          Klasa 6C      0              l.rezerwowa

Malwina       Żurawska         Klasa 7B      0              l.rezerwowa

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach terapeutycznych indywidualnych Biofeedback

 

IMIĘ             NAZWISKO   KLASA           PKT.   DECYZJA

                                                                               

Kacper         Gerczuk         klasa 3B       5              zakwalifikowany

Łukasz         Siera               Klasa 8A      5              zakwalifikowany

Maciej          Soja                Klasa 7B      5              zakwalifikowany

Gabriel         Derewońko     Klasa 8B      3              zakwalifikowany

Olaf              Gałuszka        Klasa 8A      3              zakwalifikowany

Kamil           Koralewicz      Klasa 2A      3              zakwalifikowany

Aleksander  Hrysio             Klasa 1A      3              l.rezerwowa

Łukasz         Kisteczek        Klasa 7A      3              l.rezerwowa

Martyna       Ryzner            Klasa 7A      3              l.rezerwowa

Jakub           Fudali              Klasa 6D      2              l.rezerwowa

Gracjan        Kuczkowski    Klasa 5D      2              l.rezerwowa

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach logopedycznych.

 

IMIĘ             NAZWISKO   KLASA           PKT.               DECYZJA

                                                                               

Martyna       Buś                  Klasa 5D      5              zakwalifikowany

Patryk          Kasprzyk         Klasa 7A      5              zakwalifikowany

Gracjan       Kuczkowski    Klasa 5D      5              zakwalifikowany

Michalina     Miczałowska   klasa 3A       5              zakwalifikowany

Ireneusz       Broda              klasa 3A       3              zakwalifikowany

Miłosz          Babiak             Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Patryk          Inglot               Klasa 5D      3              zakwalifikowany

Kamil           Koralewicz      Klasa 2A      3              zakwalifikowany

Emilia          Lasota             klasa 3B       3              zakwalifikowany

Paweł          Niechaj            Klasa 7A      3              zakwalifikowany

Tomasz       Niżankowski   Klasa 2A      3              zakwalifikowany

Tymoteusz  Pich                 Klasa 5A      3              zakwalifikowany

Weronika     Piorun             Klasa 2A      3              zakwalifikowany

Amelia         Roj                  klasa 3B       3              zakwalifikowany

Martyna       Ryzner            Klasa 7A      3              zakwalifikowany

Marcin         Wiącek            Klasa 2A      3              zakwalifikowany

Dawid          Wnorowski      Klasa 2A      3              l.rezerwowa

Łukasz         Siera               Klasa 8A      2              l.rezerwowa

Allan            Hamadyk        Klasa 6A      0              l.rezerwowa

Mateusz       Siwik               Klasa 5A      0              l.rezerwowa

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach: Ceramiczne sztuczki

 

IMIĘ             NAZWISKO   KLASA           PKT.               DECYZJA

                                                                                 

Katarzyna    Flader               Klasa 4A      5              zakwalifikowany

Kinga           Hawryś            Klasa 6C      5              zakwalifikowany

Zofia            Kulczycka        Klasa 4A      5              zakwalifikowany

Emilia           Kulińczak         Klasa 6A      5              zakwalifikowany

Wiktoria       Michałuszko     Klasa 6C      5              zakwalifikowany

Julia             Muzyczka        Klasa 6C      5              zakwalifikowany

Gabriela       Nycz                Klasa 6B      5              zakwalifikowany

Emilia           Pich                  Klasa 5B      5              zakwalifikowany

Karol            Rzeszutko        Klasa 4A      5              zakwalifikowany

Magdalena   Więckowska    Klasa 8A      5              zakwalifikowany

Kaja             Ziarno               Klasa 8A      5              zakwalifikowany

Anna            Barszczak        Klasa 4A      3              zakwalifikowany

Maja             Chludzińska     Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Julia             Gębalik            Klasa 4A      3              zakwalifikowany

Oliwia           Górska             Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Karolina       Kowalczyk       Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Wiktoria       Kowalska         Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Milena          Kozłowska       Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Natalia         Krupa               Klasa 5A      3              zakwalifikowany

Katarzyna    Ożóbko            klasa 6C       3              zakwalifikowany

Laura           Pałys                Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Patrycja       Początek          Klasa 5B      3              zakwalifikowany

Bianka         Rajtmajer         Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Martyna       Ryzner             Klasa 7A      3              zakwalifikowany

Milena          Ryzner             Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Natalia         Sobkiewicz      Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Gabriela       Sochran           Klasa 6A      3              zakwalifikowany

Martyna       Śliwiak             Klasa 5A      3              zakwalifikowany

Natalia         Świeży             Klasa 4A      3              zakwalifikowany

Klaudia         Wawrykowicz Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Wiktoria       Wojnicka-Wlazło   Klasa 5A    3          zakwalifikowany

Aleksandra  Zajdel               Klasa 5A      3              zakwalifikowany

Aleksander  Hrysio              Klasa 1A      3              l. rezerwowa

Łukasz         Kisteczek         Klasa 7A      3              l. rezerwowa

Sandra         Charatonik       Klasa 1A      2              l. rezerwowa

Gracjan        Kuczkowski     Klasa 5D      2              l. rezerwowa

Łukasz         Siera                Klasa 8A      2              l. rezerwowa

Michał          Tenus               Klasa 8A      2              l. rezerwowa

Zbigniew      Pacławski        Klasa 5A      0              l. rezerwowa

Nikodem      Pałys                Klasa 5D      0              l. rezerwowa

Karol            Wojnarowski    Klasa 6D      0              l. rezerwowa

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w warsztatach z redakcji gazetki szkolnej „ Nasze Orlątko” dla uczniów klas 4-8 SP

 

IMIĘ             NAZWISKO  KLASA       PKT.              DECYZJA

                                                                              

Magdalena   Gajda             Klasa 8A      3              zakwalifikowany

Amelia         Gronowska    Klasa 8C      3              zakwalifikowany

Wiktoria       Napora           Klasa 8A      3              zakwalifikowany

Iga                Siedlewicz     Klasa 8C      3              zakwalifikowany

Gabriela       Sochran         Klasa 6A      3              zakwalifikowany

Michał          Tkaczyk         Klasa 8C      3              zakwalifikowany

Emilia           Kulińczak       Klasa 6A      2              zakwalifikowany

Kaja             Śnieżek          Klasa 8C      2              zakwalifikowany

Hanna          Amarowicz    Klasa 5B      2              l. rezerwowa

Gracjan        Kuczkowski   Klasa 5D      2              l. rezerwowa

Szymon       Maciaszek     Klasa 4A      2              l. rezerwowa

Julia             Płoszaj           Klasa 5C      2              l. rezerwowa

Norbert        Sobiecki         Klasa 6D      2              l. rezerwowa

Anna            Barszczak      Klasa 7A      0              l. rezerwowa

Oliwia           Kochman       Klasa 5B      0              l. rezerwowa

Mateusz       Królikiewicz   Klasa 4A      0              l. rezerwowa

Zuzanna       Malawska      Klasa 5B      0              l. rezerwowa

Oliwia           Rudy              Klasa 8C      0              l. rezerwowa

Nicoletta      Sobiecka       Klasa 5D      0              l. rezerwowa

Milena          Sobol             Klasa 5C      0              l. rezerwowa

Jagoda         Trojniarz         Klasa 5B      0              l. rezerwowa

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w warsztatach dramowych
„Życie to teatr”

 

IMIĘ             NAZWISKO   KLASA           PKT.               DECYZJA

                                                                                 

Antonina      Blecharczyk     Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Amelia         Brzozowska     Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Wiktoria       Janusz             Klasa 6B      3              zakwalifikowany

Oliwia           Kochman         Klasa 5B      3              zakwalifikowany

Martyna       Kopeć              Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Zuzanna       Malawska        Klasa 5B      3              zakwalifikowany

Wiktoria       Napora             Klasa 8A      3              zakwalifikowany

Laura           Pałys                Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Milena          Sobol                Klasa 5C      3              zakwalifikowany

Klaudia         Wawrykowicz Klasa 6C      3              zakwalifikowany

Oliwia           Buś                   Klasa 6B      2              l. rezerwowa

Gracjan        Kuczkowski     Klasa 5D      2              l. rezerwowa

Wiktoria       Michałuszko     Klasa 6C      2              l. rezerwowa

Kornelia       Michta              Klasa 5A      2              l. rezerwowa

Oliwia           Pich                  Klasa 6B      2              l. rezerwowa

Julia             Płoszaj             Klasa 5C      2              l. rezerwowa

Norbert        Sobiecki           Klasa 6D      2              l. rezerwowa

Anna            Zając                Klasa 5D      2              l. rezerwowa

Anna            Barszczak        Klasa 7A      0              l. rezerwowa

Milena          Dziuba              Klasa 5C      0              l. rezerwowa

Allan             Hamadyk         Klasa 6A      0              l. rezerwowa

Vanessa       Inglot                Klasa 5D      0              l. rezerwowa

Manuel         Inglot                Klasa 8C      0              l. rezerwowa

Zofia            Korab               Klasa 5D      0              l. rezerwowa

Mateusz       Królikiewicz      Klasa 4A      0              l. rezerwowa

Nikodem      Pałys                Klasa 5D      0              l. rezerwowa

Nicoletta      Sobiecka          Klasa 5D      0              l. rezerwowa

 

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych w projekcie „Nowoczesna i przyjazna szkoła szansą sukcesu uczniów”  do uczestnictwa w zajęciach z matematyki:

 „ Przygoda z matematyką ” dla uczniów klas 2 i 3 SP

 

IMIĘ             NAZWISKO   KLASA           PKT.        DECYZJA

                                                                               

Adrian          Genda            klasa 3D       5             zakwalifikowany

Szymon       Pelczarski       Klasa 2A      5             zakwalifikowany

Alicja            Gądek            Klasa 2C      3             zakwalifikowany

Weronika     Kowalska        Klasa 2C      3             zakwalifikowany

Iga                Kurasz            Klasa 2C      3             zakwalifikowany

Jakub           Michalik          Klasa 2A      3             zakwalifikowany

Estera          Pich                Klasa 2C      3             zakwalifikowany

Gracjan        Szarek            klasa 3D       3             zakwalifikowany

Kamil           Koralewicz      Klasa 2A      3             l.rezerwowa

Miłosz          Kocyła            klasa 3C       2             l.rezerwowa

Jakub           Motyl              klasa 3C       2             l.rezerwowa

Wiktoria       Schulz            klasa 3A       2             l.rezerwowa

Bartłomiej    Antochów       klasa 3C       0             l.rezerwowa

Brajan          Chrunik           Klasa 2B      0             l.rezerwowa

Aleksandra  Chruścicka     klasa 3C       0             l.rezerwowa

Fabian          Groczuk         Klasa 2B      0             l.rezerwowa

Jakub           Hawranek       klasa 3C       0             l.rezerwowa

Dawid          Kijanka           klasa 3A       0             l.rezerwowa

Jakub           Kluczyński      klasa 3C       0             l.rezerwowa

Miłosz          Kowal             Klasa 2C      0             l.rezerwowa

Nicola          Król                 klasa 3D       0             l.rezerwowa

Gizela          Langenfeld-Ryniak  klasa 3A 0           l.rezerwowa

Kacper         Laszewicz       Klasa 2A      0             l.rezerwowa

Miłosz          Lewicki           Klasa 2C      0             l.rezerwowa

Otylia           Olszańska      klasa 3A       0             l.rezerwowa

Szymon       Pawlica           Klasa 2B      0             l.rezerwowa

Michał          Pych               klasa 3C       0             l.rezerwowa

Daniel          Sobiecki         Klasa 2A      0             l.rezerwowa

Mateusz       Tomach          Klasa 2C      0             l.rezerwowa

Michał          Wojnarowski   Klasa 3D      0             l.rezerwowa