Olimpus banner

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus”

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus”, która była przeprowadzona 15 listopada 2021 roku. Wzięło w niej udział 27 uczniów naszej szkoły – 8 osób z klas 4-6 i 19 z klas 7-8.

Spośród naszych olimpijczyków mamy dwóch laureatów. Są nimi Gracjan Szarek (9. miejsce w skali kraju) oraz Lilianna Lisik (13. miejsce w skali kraju). Pozostali uczestnicy również pięknie wypadli w konkursie, niektórym zabrakło zaledwie kilku punktów, by zdobyć laur zwycięstwa.

Wszystkim gratulujemy wyników i życzymy przyszłych sukcesów!

czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Zajecia ceramiczne- Heca z pieca - LOGO
Vulcan Nabor
Deklaracja dostępności
baner Nasze orlątko
Skip to content