X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W NASZEJ SZKOLE

2 października 2020 roku obchodziliśmy w naszej szkole X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym celem tej akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. Uczniowie utrwalali tabliczkę mnożenia przez cały wrzesień, a w dniu wydarzenia mogli się sprawdzić, zdając egzamin.

W dniu akcji wszyscy chętnie się do niej przyłączyli – każdy chciał zdać egzamin oraz otrzymać sówkę i piątkę z matematyki.

WMT Day to świetna inicjatywa szerząca znajomość tabliczki mnożenia i przy okazji fantastyczna zabawa.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content