XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już wkrótce

Nasza szkoła kolejny już raz będzie uczestniczyła w bezpłatnej akcji edukacyjnej  pod nazwą: XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (WMTD – ang. World Multiplication Table Day) W tym roku odbędzie się 7 października 2022 r. pod stałym hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”.

Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia. Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji w gronie rodzinnym!

List do rodziców

Przez cały wrzesień oraz początek pażdziernika, podczas lekcji matematyki, uczniowie ćwiczą tabliczkę mnożenia .

07. X będą mogli zdać egzamin i otrzymać tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Przydatne linki:

Strona Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia: https://www.wmtday.org/pl

Ćwiczenia interaktywne GWO

Tabliczka mnożenia na stronie Matzoo:

https://www.matzoo.pl/klasa4/tabliczka-mnozenia-w-zakresie-100_19_56

https://www.matzoo.pl/klasa4/tabliczka-mnozenia-test_19_187

Tabliczka mnożenia na stronie LearningApps

Tabliczka mnożenia na stronie Quizizz:

Trening dla klas 2

Trening dla klas 3

Trening dla klas 4-6

Trening dla klas 7-8

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content