Klasa 2a na warsztatach „Leśmian w ilustracjach Wilkonia”

XX Przemyski Festiwal Poezji – warsztaty „Leśmian w ilustracjach Wilkonia”

W dniu 24 września w klasie II a odbył się, zorganizowany przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, wernisaż wystawy z ilustracjami Józefa Wilkonia do „Baśni o rumaku zaklętym” Bolesława Leśmiana, której fragmenty przeczytała dzieciom Pani Dominika Ostałowska. Połączony on był z warsztatami plastycznymi przeprowadzonymi przez ilustratorkę książek Panią Elżbietę Wasiuczyńską. Całe wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów, a efekty ich pracy mówią same za siebie.

baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Rekrutacja_Logo z Canvy
Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content