Zajęcia dodatkowe

Lista nauczycieli prowadzących zajęcia: koło zainteresowań z języka polskiego, matematyki,

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego, matematyki,  DSD, SKS.

 

Lp.

Imię i nazwisko

Koło z języka

polskiego

Koło z j.ang.

Koło z matematyki

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

  DSD

IPN

SKS

1.

Babiak Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Bajorska Justyna

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Baran Joanna

 

 

 

 

 

Pon,pt  L.6 kl.4a s.E1

Wt.l.7

śr., l. 1

czw. L.7. kl.6a,b,c,d  s.B12

 

 

4.

Baran Ludmiła

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Barycka Ewa

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Bednarczyk Benita

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Bobko Jolanta

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Borowicz Monika

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Bracha Jolanta

 

 

Czw.l.8 kl.8b s.c26

 

Pt. l.7 kl.5a,b,c,d s. E14

 

 

 

10.

Bublewicz Bogumiła

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Bury Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Bzorek Bogumiła

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Cioch Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Demko Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Dobosz Alicja

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

Gajda –Chorzępa Edyta

Kółko historyczne pn. l.8 s.C25

 

 

 

 

 

 

 

17.

Gawczyńska-Bacza Izabela

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

Gładki Przemysław

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Golcon Grażyna

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

Grabowski Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

Hadam Aneta

 

 

Pon.l.4.kl.2b,c s.E6

 

 

 

 

 

22.

Hano Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

Kaczmarek Agnieszka

 

 

 

Pon. L.8. kl.7a,b s. B6

 

 

 

 

24.

Kaczmarska Bogusława

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

Kalita Anna

Pon. L.7  kl.6c/6d   s.C15

Pt. l.7 kl. 5c/d  s.E14

Pt. l.7 kl.5c,d

 s. E14

 

 

Wt. L. 7

Kl.5a,b,c,d, s. E14

 

 

 

 

26.

Kania Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

Kędra Barbara

 

Śr. L.7 kl.8c s. B12

 

 

 

 

 

 

28.

Korzyńska-Haszczyn Agnieszka

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

Kowalska Elżbieta

 

 

 

Wt. L .4 kl.3a,b,d s. E6

 

 

 

 

30.

Kowalska Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

31.

Kupecki Rafał

 

 

 

 

 

 

 

 

32.

Kuszyk Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

33.

Kwiatkowska Sylwia

 

 

 

 

 

 

 

 

34.

Kwolek Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

35.

Ligęza-Kuśnierz Aneta

 

Wt.l.1.kl.8b s.B24

 

 

 

Śr,l.7 kl.7a,b

s. B24

 

 

36.

Ludwa Magdalena

 

 

 

 

 

 

 

 

37.

Marko Agata

 

 

 

 

 

 

 

 

38.

Mazurek Alicja

 

 

 

 

 

 

 

 

39.

Michacewicz Barbara

 

 

 

 

 

 

 

 

40.

Muhln Monika

 

 

 

 

 

 

 

 

41.

Olejnik Wioletta

 

 

 

 

 

 

 

 

42.

Olszańska Ewa

 

 

Wt. L.1.kl.7a s.E6

 

 

Pon. L.8. kl.7a,b s.E7

Śr. L.7 kl.6a,b,c,d s.E7

 

 

 

43.

Pakosz Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

44.

Pudlik Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

45.

Rudnicka Aneta

 

 

Czw. L.2,3 kl. 3a s.C15

 

 

 

 

 

46.

Rusin-Kowalska Ewelina

 

 

 

 

 

 

 

 

47.

Seredyńska Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

48.

Skopińska Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

49.

Smoter Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

50.

Sowa Ewa

 

 

 

 

 

 

 

 

51.

Specylak Marcelina

 

 

 

 

 

 

 

 

52.

Stachowicz Halina

 

 

 

 

 

 

 

 

53.

Staszek-Łaba Renata

 

 

 

 

 

 

 

 

54.

Strociak-Nuckowska Dorota

Wt.l.1 kl.7a s.C25

Wt. L.5 kl.4a

 s. E1

czw. L.7 kl.8b

s.C26

 

 

 

 

 

 

 

55.

Sulik Wojciech

 

 

 

 

 

 

 

 

56.

Szabaga Romualda

 

 

 

Śr. L.4 kl.2 

s. B4

 

 

 

 

57.

Szczęsny Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

58.

Szeremeta Danuta

 

 

Pon, l.6,7 kl.3c s.B4

 

Wt.l.5.kl.3 s.C2

 

 

 

59.

Tarnawska Marzena

 

 

 

 

 

 

 

 

60.

Urbańczyk Dariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

61.

Walczowska-Dutka Maria

 

 

 

 

 

 

 

 

62.

Wiatr-Tarczyńska Kamila

 

 

 

 

 

 

 

 

63.

Więch Aneta

 

 

Wt. L.7. kl.8a s. C13

 

Wt. L.1 kl. 8a,b,c s.C33

Wt. L.6.kl.4a s.C13

 

 

 

64.

Wojnicka-Wlazło Renata

 

 

 

 

 

 

 

 

65.

Wolańska Diana

 

 

 

 

 

 

 

 

66.

Zając Iwona

Pon. L.7 kl.5a,b

s.B10

pon. L.1 kl.6 a,b

s.B12

zajęcia polonistyczne

wt.l.7.kl.8c

 s. B6

śr. L.8.kl.8a

 s. C13

 

 

Wt. L.1 kl. 8a,b,c, s. B12

Śr.l.7. kl.6a,b,c

s. C13

 

 

 

 

67.

Zaremba-Schulz Katarzyna

 

 

 

 

 

Pon,śr,czw, l.1 kl.5 s.B25

Czw. L 8. Kl.6 s.B25

 

68.

Ziąber Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

69.

Zięba Agnieszka

 

 

Wt.l.5 kl.1a

s. C8

 

Pon.

l 5. kl.1a,b,c s.C20

 

 

 

70.

Ziobro Marcin

 

 

 

 

 

 

 

 

71.

Zybińska Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

72.

Żmudzki Jacek