SZkoły pełne talentów akcja

Zbieramy talenciaki w programie “Szkoły pełne talentów”

Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla – Szkoły Pełne talentów, której celem jest wsparcie talentów Państwa dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa od 5 września do 13 listopada 2022 roku.

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc) i w formie papierowej przekazać wychowawcy lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły.

Zebrane kupony szkoła będzie mogła wymienić na sprzęt sportowy, elektroniczny lub atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii, w której jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona sala komputerowa czy boty edukacyjne.

Talenciaki można bezpośrednio dodawać na nasze konto: Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu (wystarczy kliknąć).

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content