Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

07.10.22 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Przygotowania do tego dnia trwały cały wrzesień. Uczniowie powtarzali tabliczkowe zaległości biorąc udział w różnorodnych zadaniach, grach i quizach. Na świąteczny dzień powołane zostały patrole konkursowe oraz komisje, przed którymi każdy mógł się, ze znajomości tabliczki mnożenia, sprawdzić. Co prawda niektórzy nauczyciele byli niezmiernie zajęci w tym dniu i nie udało się ich przeegzaminować, no ale tabliczkę mnożenia z pewnością znają śpiewająco 😀. Każda osoba, która poprawnie wykonała wszystkie wylosowane działania mogła pochwalić się pamiątkową sówką. Całemu wydarzeniu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji oraz świetna zabawa 😀.

Dla Rodziców - Dokumenty do pobrania
baner Nasze orlątko
czter pory roku
Mediatorzy rówieśniczy LOGO
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych plakat
Telefon zaufania
Vulcan Nabor
Skip to content